Το ΔΣ της ΕΑΥΝΗ εύχεται ολόψυχα σε όλους τους συναδέλφους και τις οικογένειές τους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεία, προσωπική και οικογενειακή ευτυχία. O προστάτης της Ελληνικής Αστυνομίας, Μεγαλομάρτυρας Άγιος Αρτέμιος, να σας δώσει πάνω απ' όλα υγεία, ευτυχία και την απαιτούμενη δύναμη να ανταπεξέλθετε επάξια σε όλες τις δυσκολίες!
ΘΕΜΑΤΑ Δ.Σ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
20 Οκτωβρίου-Η ημέρα του Προστάτη του Σώματος, Αγίου Μεγαλομάρτυρος Αρτεμίου Κύριο
- - Οκτ 20, 2017
![20 Οκτωβρίου-Η ημέρα του Προστάτη του Σώματος, Αγίου Μεγαλομάρτυρος Αρτεμίου](/media/k2/items/cache/5525b1893e16b19ac6ba385d3132f225_XL.jpg)